Úvěrová kalkulačka

Spočítat výši splátky

/měsíc

Chci si půjčit

Úvěr je jednorázovým poskytnutím finančních prostředků. Úroková sazba úvěru je nastavena individuálně a vychází z nabídek prezentovaných věřiteli. Roční procentní sazba nákladů (RPSN) například pro úvěr o hodnotě 10 000 Kč se splatností 12 měsíců činí 49 %. V RPSN je kromě 9% úrokové sazby zohledněna úvodní provize 1 000 Kč a poplatek za správu účtu 250 Kč/měsíc. Celková hodnota tohoto úvěru včetně jeho nákladů tedy činí 14 900 Kč.

Fellow Finance Česko s.r.o. je držitelem příslušného živnostenského oprávnění, které společnosti udělil český živnostenský úřad.

Úvěrová kalkulačka funguje následovně:

Pomocí naší úvěrové kalkulačky máte možnost si jednoduše a rychle ověřit, jaká výše úvěrové částky a doba splatnosti je pro Vás ta nejvhodnější. Při tom se vyplatí nastavit výši splátek na přijatelně nízkou úroveň, a to proto, abyste v případě nečekaných výdajů předešli případným finančním potížím. Je dobré mít na paměti, že ačkoliv máte přesný přehled o svých pravidelných výdajích, může Vás překvapit nečekaná situace mající za následek zatížení Vašeho rozpočtu. Úvěr máte možnost kdykoliv splatit předčasně, a to zcela bezplatně. Můžete také uhradit splátku vyšší, než jakou jste původně stanovili. Naše kalkulačka Vám pomůže vyměřit úvěr na míru tak, aby Vás zbytečně finančně nezatížil.

Úvěry se vyplácí porovnávat. Zjistěte si, kolik by jste za úvěr celkově zaplatili v případě Vámi zvolené doby splatnosti. Nejsnazší je si celkové výdaje ověřit na základě RPSN (roční procentní sazba nákladů) různých úvěrových nabídek. V RPSN jsou zohledněny veškeré výdaje spojené s úvěrem, a to od úvodní provize po měsíční splátky a další možné poplatky a zaúčtování.

Chci si půjčit

Přejete si získat více informací, které se týkají úvěrových záležitostí?

Obraťte se na nás prostřednictvím e-mailu kontakt@fellowfinance.cz. Ozveme se Vám nejpozději v průběhu následujícího pracovního dne.

  • S dotazem se na nás můžete obrátit i na telefonním čísle +420 228 883 094, ve všední den PO-PÁ 8:00-16:00 hod.