Podnikatelský úvěr online rychle bez i se zajištěním

Spočítat výši splátky

/měsíc

Úvěr je jednorázovým poskytnutím finančních prostředků. Úroková sazba úvěru je nastavena individuálně a vychází z nabídek prezentovaných věřiteli. Roční procentní sazba nákladů (RPSN) například pro úvěr o hodnotě 10 000 Kč se splatností 12 měsíců činí 49 %. V RPSN je kromě 9% úrokové sazby zohledněna úvodní provize 1 000 Kč a poplatek za správu účtu 250 Kč/měsíc. Celková hodnota tohoto úvěru včetně jeho nákladů tedy činí 14 900 Kč.

Fellow Finance Česko s.r.o. je držitelem příslušného živnostenského oprávnění, které společnosti udělil český živnostenský úřad.

 • Půjčte si online z pohodlí Vašeho domova
 • Snadno a rychle

  Podání žádosti je zdarma, rozhodnutí o poskytnutí úvěru získáte ihned a peníze vyplatíme obratem na Váš účet

 • Finský zprostředkovatel úvěrových služeb
 • Bezpečně a spolehlivě

  ​Půjčte si až 150 000 Kč bez i s ručiteli a dalšími zajištěními

 • Výhodná úroková sazba
 • Přiměřené poplatky

  Fixní roční úroková sazba od 5 % p.a., výše splátky jistiny od 500 Kč

 • Flexibilní úvěrové podmínky
 • Flexibilní podmínky

  S námi máte možnost úvěr navýšit, předčasně ho splatit anebo uhradit aktuální část úmoru v pozdějších splátkách

Půjčte si až 150 000 Kč s přijatelnou dobou splatnosti

Úvěr ihned na účet

​Rychle

Přijmete-li úvěrovou nabídku, půjčku získáte obratem, PO–PÁ 8:00–16:00

Úvěrová žádost elektronicky

Snadno

Bezplatnou žádost vyplníte elektronicky během několika minut

Nízké úvěrové náklady

Výhodně

U nás obdržíte v rámci trhu nejvýhodnější úvěry bez i se zajištěním

Neúčelový úvěr s i bez zajištění

Financování OSVČ a firem skrze podnikatelský úvěr

Pro růst a investice

Podnikatelský úvěr na základě tržních podmínek ve výši až 150 000 Kč s pevným úrokem od 5 %. Splacení ve formě měsíčních splátek či jednorázově. Možnost předčasného splacení úvěru, odložení úhrady splátek jistiny na později anebo navýšení úvěru v průběhu splácení. Snadné a rychlé financování podnikatelské a firemní činnosti jednoduchou formou úvěrové žádosti.

Chci si půjčit

Čtěte více o podnikatelském úvěru

Úvěr na pokrytí nákladných projektů

Úvěr na pokrytí nákladných projektů

Nákladné projekty je rozumné financovat na základě dlouhodobého a předvídatelného řešení. U nás si můžete zvolit dobu splatnosti, která nezatíží zbytečně Vaši peněženku, a Vám zůstanou peníze i na jiné aktivity. Doba splatnosti činí 1–10 let, nicméně úvěr můžete kdykoli splatit předčasně, a to zcela bezplatně.

Chci si půjčit

Úvěr pro případ nečekaných výdajů

Úvěr pro případ nečekaných výdajů

Život může připravit nepříjemná překvapení komplikující Vaše podnikání. V této situaci však kontokorenty či okamžité krátkodobé úvěry neposkytují trvalé řešení, protože Vám pomohou finanční nouzi překonat pouze na chvíli a způsobí tak jen zbytečné přesunutí nenadálých výdajů na další měsíc. Rozumným řešením, jak nastalou finanční situaci vyrovnat, je dlouhodobý úvěr.

Chci si půjčit

Takto snadno můžete o úvěr požádat:

Volba úvěrové částky

1. ​Úvěrová částka

Zvolte si přijatelnou částku a výši měsíční splátky v úvodní části formuláře

Vyplnění úvěrové žádosti

2. Údaje ve formuláři

Vyplňte žádost elektronicky během několika minut

Nezávazná úvěrová nabídka

3. Úvěrová nabídka

Nabídku obdržíte obratem, v klidu se rozhodněte, zda-li ji přijmete

Peníze na účet ihned

4. ​Čerpání úvěru

Přijmete-li úvěrovou nabídku, peníze zašleme obratem (PO–PÁ 8:00–16:00)

Chci si půjčit

Přejete si získat více informací, které se týkají úvěrových záležitostí?

Obraťte se na nás prostřednictvím e-mailu kontakt@fellowfinance.cz. Ozveme se Vám nejpozději v průběhu následujícího pracovního dne.

 • S dotazem se na nás můžete obrátit i na telefonním čísle +420 228 883 094, ve všední den PO-PÁ 8:00-16:00 hod.

Shrnutí toho, co pro OSVČ a firmy nabízíme:

Chci si půjčit

Konkurenceschopný úvěr

Úvěr od Fellow Finance je podobný úvěru v bance, liší se však v tom, že je snadnější o něho požádat a spravovat ho. Proto si dovolujeme tvrdit, že v porovnání s konkurenty jsme našimi úvěry schopni konkurovat jednak bankám v rychlosti a dostupnosti, a jednak ostatním úvěrovým zprostředkovatelům ve výhodnosti našich úvěrů. Vyplňte bezplatný formulář online v několika minutách z pohodlí Vašeho domova a předběžné rozhodnutí o poskytnutí podnikatelského úvěru získáte ihned. Pokud jste schválil/a naši úvěrovou nabídku ve všední den a formulář je kompletní, peníze Vám vyplatíme na účet obratem. Úvěrová nabídka, kterou Vám zašleme, je platná po dobu 30 dnů, kdy můžete nad jejím schválením v klidu popřemýšlet. Náš úvěr je účelnou formou financování každodenních potřeb spojených s podnikatelskou a firemní činností i větších projektů. Fixní roční úroková sazba začíná již na 2,99 % p.a., nicméně vyplněním nezávazného formuláře si můžete vyzkoušet, s jak vysokým úrokem máte možnost dle Vámi poskytnutých údajů úvěr aktuálně získat. Výše našeho úroku se odvíjí od aktuální situace na trhu. Proto máte po třech měsících možnost podat opětovnou žádost o úvěr a sledovat, zda-li zůstal charakter nabídky stejný, anebo se můžete obrátit na nás a my nabídku znovu prověříme.

Půjčte si na základě flexibilních podmínek

Podnikatelský úvěr Vám můžeme poskytnout až do 150 000 Kč a z hlediska doby splatnosti až na 10 let. Žadateli doporučujeme, aby důkladně zvážil výši požadované sumy, přičemž vzal v úvahu nečekané situace, které mohou nastat a ovlivnit jeho rozpočet. V případě náhlé ztráty příjmu může příliš velká úvěrová částka vést k nepřiměřeným finančním potížím. Vhodný úvěr je podle nás takový, který Vám umožní užívat si života bez dodatečných starostí, a Vám kromě nutných výdajů vystačí prostředky i na jiné aktivity. Proto také doporučujeme, aby jste si zvolil/a delší dobu splatnosti, než jakou jste původně plánoval/a, a to aby jste se vyvaroval/a případným finančním potížím se splácením úvěru. Kdykoli se pak můžete rozhodnout uhradit měsíční splátku ve vyšším měřítku, a to bez poplatku, anebo, rovněž zdarma, splatit celou úvěrovou částku předčasně. Úvěr u nás se vyplácí také z toho důvodu, že si klient může sám stanovit, na jaké úrokové bázi je ochotný úvěr čerpat. V případě, že Vám aktuální úroková sazba nevyhovuje, můžete jakožto žadatel počkat dva týdny na nové nabídky vztahující se k Vámi požadované sumě.

Podání žádosti o úvěr je snadné – formulář můžete v klidu vyplnit z pohodlí Vašeho domova a schválenou částku vyplatíme na Váš podnikatelský účet ve všední den od 8:00 do 16:00 hod. Náš zákaznický servis je Vám plně k dispozici při řešení veškerých záležitostí týkající se úvěrů, a to buď na e-mailu kontakt@fellowfinance.cz anebo na telefonním čísle +420 228 883 094, ve všední dny do 16:00 hod. Prostřednictvím klientského účtu má dlužník možnost sledovat aktuální stav svého úvěru a shlédnout své osobní údaje.

Úvěry porovnávejte pečlivě

Ke krátkodobým drahým úvěrům je dobré se uchýlit až jako k poslední možné variantě, pokud si nejste zcela jist/a, že jste úvěr schopen/a po měsíci bez problémů splatit. Úroky krátkodobých úvěrů mohou vystoupat až ke stovkám procent. Proto, pokud si nejste jist/a, že jste schopen/a uhradit celou částku k požadovanému dni splatnosti, je dobré se obeznámit i s jinými úvěrovými variantami. Z tohoto hlediska nabízí Fellow Finance svým klientům flexibilní úvěr, v rámci kterého mají možnost si sami nastavit požadovanou dobu splatnosti a maximální výši úrokové sazby, a stejně tak mohou bezplatně a dle vlastního uvážení uhradit celou částku předčasně, a to například po čtyřech měsících. Pokud máte dostačující hotovostní rezervu na pokrytí splátek Vámi požadovaného úvěru a v rámci svých finančních závazků jste plnil/a svědomitě platební povinnost, je pro Vás úvěr od Fellow Finance vhodným řešením. Nemusíte se však spoléhat pouze na naše slovo, neboť porovnání úvěrů se vyplácí za každých okolností. Při porovnávání nabídek různých úvěrových poskytovatelů je obzvlášť dobré se zaměřit na RPSN (roční procentní sazba nákladů), která informuje o výši celkových nákladů čerpaného úvěru. Pomocí RPSN tedy můžete směle porovnávat úvěrové varianty a zvolit si tu, která Vám nejlépe vyhovuje. Úvěrová kalkulačka Vám pro změnu pomůže vypočítat výši měsíční splátky.

Tipy na to, jak postupovat před samotným podáním úvěrové žádosti

Před učiněním rozhodnutí o podání úvěrové žádosti je nejdůležitější se zamyslet nad tím, zda-li jste v situaci, kdy úvěr skutečně a aktuálně potřebujete. Nečekané výdaje se vskutku mohou objevit v tu nejnevhodnější chvíli, a potřeba dodatečných finančních prostředků je proto reálná a neodkladná. Pokud jste naopak v situaci, kdy máte možnost vyřešit finanční potřebu spořením, doporučujeme Vám si pravidelným odkládáním určitého obnosu na požadovanou částku našetřit. Účelem úvěru je výpomoc ve finanční nouzi, přiměřená doba splatnosti navíc umožňuje uživateli držet svou ekonomickou situaci po toto období pod kontrolou. Pečlivě popřemýšlejte o tom, jaké jsou Vaše možnosti, a nakonec si zvolte to nejlepší řešení. Další užitečné informace o úvěrech naleznete zde.

Chci si půjčit