Flexibilní financování​

  • Profinancování Vámi vybraných faktur
  • Platba za fakturu do 3 dnů na účtu
  • ​Pro drobné podnikatele i větší společnosti

Jasná cena

  • Žádné administrativní či měsíční poplatky
  • Bez záloh či limitů
  • Pouze jednorázový poplatek

Mobilizace kapitálu

  • Zrychlení obratu pohledávek
  • Vyrovnání hotovosti ve Vaší pokladně
  • Zlepšení cashflow

Financováním faktur dostanete za svou práci zaplaceno ihned

Laskurahoitus

1. Registrace

Zaregistrujte se na našem firemním portálu zdarma a nezávazně

Rahoita laskusi

2. Jednoduchost

Nahrajte dané faktury k profinancování

Myyntilaskun rahoitus

3. Nabídka na profinancování faktury

Obratem obdržíte cenovou nabídku

Laskujen rahoittaminen

4. Okamžité proplacení

Po přijtetí nabídky dostanete peníze na Váš účet ještě ten samý den.

Požádejte o financování faktur

Vaše firma již nemusí čekat, až vám vaši zákazníci proplatí vaši vystavenou fakturu za 14, 21, 30, 45 nebo dokonce 90 dní. Získejte peníze okamžitě k dispozici. Díky financování faktur si významně zlepšíte vaše cashflow a zbavíte se starostí o to, jestli Vám klient zaplatí včas. Navíc si financováním faktur zrychlíte obrat kapitálu vaší firmy a zlepšíte vlastní likviditu. O financování faktur od Fellow Finance mohou žádat všechny společnosti, bez ohledu na velikost a to včetně živnostníků!

Je také možné financovat vystavené faktury zahraničním zákazníkům!

V posledních letech rychle roste potřeba financování faktur u malých a středních podniků, protože velké společnosti prodlužují své vlastní platební lhůty a v bankách se zvýšily požadavky na zajištění úvěrů. Nedostatek vhodných záruk pro společnosti a rychlý růst podnikání byly jasnými důvody, proč společnosti začaly financovat své faktury prostřednictvím našich služeb.

Cena financování faktur

Nepožadujeme žádné otevírací, měsíční ani roční poplatky. Za financovanou fakturu platíte pouze jednorázový poplatek, jehož výše se odvíjí od hodnocení úvěrového rizika. Kontaktujte nás a obdržíte nabídku financování vaší faktury. Můžete se také samostatně zaregistrovat přes naši službu financování faktur a po nahrátí první faktury od nás ihned obdržíte cenovou nabídku.

Požádat o financování

Zapomeňte na prodej faktur, nechte si Vaše faktury proplatit

Věděli jste, že prodej a financování faktury není totéž? Financování faktur je na rozdíl od prodeje faktur inkasní společnosti způsobem, jak můžete dále rozvíjet důležitý vztah se zákazníkem. Financování faktur je mnohem sofistikovanější metodou jak zlepšit vlastní likviditu, protože v případě problémů s platbou na faktuře máte možnost vyjednávat se svým zákazníkem vy a nepřijít tak o těžce vybudovanou důvěru a dobrý obchodní vztah. Nyní vám nabízíme nejjednodušší nástroj na trhu financování faktur, který máte vždy na dosah ruky. Další informace najdete v části Časté dotazy.

Nechte si proplatit Vaši fakturu a peníze obdržíte do 3 dnů na účet

Požádat o financování